Başvuru

UZMAN BAŞVURU FORMU

Aşağıdaki formdan bize başvurabilir, değerli uzmanlarımız arasına katılabilirsiniz.

Diyari Fal sizleri fal yorumcularıyla buluşturmak amacı üzerine kurulmuş olan web sitesidir, tüm dünyadan yetenekli fal yorumcuları ile fala meraklı insanları bir araya getirmek,gerçek bir etkileşimle kahve,tarot, astroloji, katına, rüya yorumu ve dert ortağı hizmetlerimizle,fal baktırabileceğiniz sayfamız ile sizlere farklı eşsiz bir fal deneyimi yaşamanız için hizmetindeyiz.
Diyari Fal ailesi için fal demek, keyifli bir sohbet, iletişim ve eğlence aracı demektir. Taleplerinize her zaman olumlu bir yaklaşım ve içten samimi cevap vermeye hazırız ve her zaman önerilerinize açığız,buluşmamızın sizlerle uzun dostluklara, gerçek arkadaşlıklara dönüşmesini umuyoruz.
Diyari Fal sizler için önde gelen sorunlarınıza yenilikçi çözümler getirmek, bu sorunların ortadan kaldırılması için proje üretmek ,yaşamınızda olumlu bir değişim yaratmak istiyoruz.
Bugün,çok karışığım ne yapacağımı bilemiyorum yardıma ihtiyacım var diyorsanız, size uygun olduğunu düşündüğünüz falcıları seçebilir ve falınıza baktırabilirsiniz.

Gizlilik Politikamız

Sitemizce alınan bilgiler sadece sitenin servislerinden sorunsuzca faydalanmanızı sağlamak amacı ile alınmış temel bilgilerdir.diyarifal.com, size en iyi hizmeti vermek için e-mail adresiniz gibi bir takım bilgilerinizi sizin onayınızla alarak sisteme kaydeder ve diyarifal.com, siz kullanıcılarına ait e-posta, telefon numarası gibi iletişim bilgilerini hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz. Kullanıcılar arasındaki yazışmaları diğer kullanıcılara açmaz.Kayıtlı kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu 'Gizlilik Politikası' metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.Kişisel bilgilerinizi ancak Kullanım Koşullarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde yasal mercilere açabilir.Kişisel bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. diyarifal.com, bilgilerinizi korumak için en güncel teknoloji standartlarını kullanmaktadır.

Ne Dediler?

  • Esra B.
    Diyari Fal müşteri memnuniyeti konusunda sadece kendi alanında değil, Türkiye'deki bir çok şirkete örnek teşkil edecek nitelikte, profesyonel ve şeffaf.
    Esra B.