Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Biz diyarifal.com olarak, bitmeyen dostluk ve müşteri memnuniyeti anlayışını benimsiyoruz. Sizlere müşteri değil, takipçimiz, dostumuz demeyi tercih ediyoruz ve sizlerin görüş ve önerileri diyarifal.com için çok önemli, ancak bu sayede size en üst düzeyde hizmet vermek için kendimizi geliştirebiliriz.
Sizlere insan odaklı ve kişisel bir hizmet sunduğumuz için kimi zaman yorumlarımız sizin beklentinizi karşılamayabiliyor. Lakin, memnuniyetiniz diyarifal.com ailesinin güvencesi altındadır.
Yorumlarımızdan memnun kalmamanız dahilinde lütfen bize hiç çekinmeden yazınız. Size yorum ücretini iade ederek veya bir hediye fal kredi vererek telafi etmek isteriz.
Sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmalarımıza devam ederken, diyarifal.com yorumcularının çalışma koşulları ve memnuniyeti hizmetimizin odağındadır. Bu sebeple, doğabilecek sorunlarda, elimizden geldiği sürece her iki tarafında memnun olacağı çözümü üretmeye çalışacağız.
Unutmayınız, biz sizin memnuniyetiniz için varız

NASIL YAPILIR?

Ne Dediler?

  • Esra B.
    Diyari Fal müşteri memnuniyeti konusunda sadece kendi alanında değil, Türkiye'deki bir çok şirkete örnek teşkil edecek nitelikte, profesyonel ve şeffaf.
    Esra B.