Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

1Nasıl Fak Baktırabilirim
3 basit adımda falınızı gönderebilirsiniz. 1- Yorumcunu Seç: En yetenekli yorumcularımızdan arzu ettiğinizi seçiniz 2- Falını Gönder: Formdaki bilgileri eksiksiz olarak bize gönderiniz 3- İşlemi onayla: Pratik ve güvenli ödeme adımları ile işleminizi onaylayınız. İşleminizin başarı ile tamamlandığında içinde Yorum Numarasını (ID No) içeren bilgilendirici bir e-mail alacaksınız. Yorumunuz yapıldığında ise size yine e-mail ile haber vereceğiz Fal türleri hakkında spesifik bilgi almak için lütfen Nasıl Çalışıyor bölümünü ziyaret ediniz
2Nasıl Ödeme Yapabilirim?
Diyarifal.com’da 3 farklı şekilde Pratik ve güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz 1- SMS ile ödeme: Ödeme adımında cep telefonu numaranızı girerek, ve gelen SMS’i onaylayarak ödemenizi tamamlayabilirsiniz 2- Kredi Kartı ile ödeme: Kredi kartı ile ödeme sistemi Paypal ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz 3- Fal Kredi ile ödeme: Fal baktırarak veya sosyal medyada diyarifal.com’u paylaşarak kazandığınız, veya satın aldığınız fal krediler ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.
3Falım Ne zaman Yorumlanır?
Amacımız sizlere en süratli ve en kaliteli hizmeti vermek.Yorumcularımız sıradaki yorum sayısına bağlı olarak en kısa süre içinde cevap verecektir. Ortalama yorum süremiz yaklaşık 2 saattir fakat kimi zaman yorumcularımızın yaşayabileceği teknik veya kişisel sorunlar nedeni ile bu süre uzayabilmektedir. Falınızı gönderirken ‘falım havuza düşsün’ seçeneğini işaretlemeniz halinde, geç kalan bir yorum, sıradaki yorumcumuz tarafından en kısa süre içinde yapılır.
4Daha Önceki Fal ve Yorumları Nasıl Görebilirim?
Eğer geçmiş fal ve yorumlarınızı görmek isterseniz, facebook ile bağlan özelliğini kullanarak, geçmiş yorumlarınızı görebilir, ve toplam fal kredinizi kontrol edebilirsiniz
5Nasıl Fal Kredi Alabilirim?
Fal Kredileri dükkan bölümünden indirimli olarak satın alabilirsiniz. Paypal hesabı veya kredi kartınız ile satın alabilir ve ödeme adımında yorum bedelini hiç beklemeden fal kredi ile kolayca yapabilirsiniz. 10 fal kredi = 1TL’ye karşılık gelmektedir.
6Mobil Ödeme Hatası Alıyorum, Ne Yapmalıyım?
Mobil ödeme sistemimiz bütün operatörlerle çalışmaktadır. (Türkcell, Vodafone, Avea) Herhangi bir sorunda operatörünüzün müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz. Hattınız mobil ödemeye kapalı ise operatörünüzün müşteri hizmetleri size bu konuda yardımcı olacaktır.
7İade ve İptal Koşulları Nelerdir?
Sizlere insan odaklı ve kişisel bir hizmet sunduğumuz için kimi zaman yorumlarımız sizin beklentinizi karşılamayabiliyor. Lakin, memnuniyetiniz diyarifal.com ailesinin güvencesi altındadır. Yorumlarımızdan memnun kalmamanız dahilinde lütfen bize hiç çekinmeden yazınız. Size yorum ücretini iade ederek veya bir hediye fal kredi vererek telafi etmek isteriz. Sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmalarımıza devam ederken, diyarifal.com yorumcularının çalışma koşulları ve memnuniyeti hizmetimizin odağındadır. Bu sebeple, doğabilecek sorunlarda, elimizden geldiği sürece her iki tarafında memnun olacağı çözümü üretmeye çalışacağız.
8Sesli Yorumu Dinleyemiyorum, Ne Yapmalıyım?
Eğer bu sorun yorumcumuzun ses düzeninden kaynaklanıyorsa derhal gerekli incelemeyi yapıp, size yeni ses kaydı gönderilmesi için yorumcumuzla bağlantıya geçeceğiz.
9Sesli yorum nedir?
Sesli yorum seçtiğiniz takdirde, yorumcumuz sizin için 6-8 dakika uzunluğunda ses kaydı yapacak ve bunu e-mail aracılığı ile gönderdiğimiz linkten dinleyebilecek, arzu ederseniz bilgisayarınıza indirebileceksiniz.
10Yorumcu profillerindeki yıldızlar ne anlama geliyor?
Yorumcularımız 500 falı tamamladıktan sonra almış oldukları krediye göre yıldız kazanırlar. 93'ten 95'e kadar 1 yıldız 95'ten 98'e 2 yıldız 98'den 99'a 3 yıldız 99 ve üstü 4 yıldız olarak gösterilir. Yıldız sayısı, yorum ücretine artış olarak yansır.

İLETİŞİM